Pierwsze takie wydarzenie w południowej Polsce – Warsztaty z Karolem Onyszko 18.06

Zapraszamy na wyjątkowy Master Class z Brand Ambasadorem Woodford Reserve – Karolem Onyszko.

Kompetencje zawodowe zdobywał w najbardziej luksusowych 5*Hotelach w Polsce, między innymi przyczynił się do otwarcia legendarnego Long Baru mieszczącego się w Raffles Europejski Warsaw.
Na Expo 2020 w Dubaju współpracował z najlepszymi Szefami kuchni z całego świata takimi jak Daniel Boulud, Heinz Beck, Thomas Buhner, Paco Perez, Paolo Casagrande czy Gert De Mangeleer.
Współtworzył otwarcie Koktajl Baru na World Cup Qatar 2022 w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Katarze.

To pierwsze tego typu warsztaty organizowane w Małopolsce podczas których będziecie mieli okazję spróbować dwóch wariantów Woodford Reserve i Double Oaked w towarzystwie koła smaków oraz przygotować klasyczne cocktaile na bazie tej marki. Zabierzemy Was w podróż, w trakcie której Karol opowie o historii marki, składnikach oraz nauczy Was obsługi sprzętu barmańskiego. Chwilę później pojawi się najbardziej wyczekiwany etap, czyli zajęcia praktyczne, które skończą się wspólną degustacją własnoręcznie przygotowanych cocktaili.
Tego wieczoru przygotujecie:
Whisky Sour 🥃
Old Fashioned 🥃
Mint Julep 🥃

Uwaga! Ilość Gości ograniczona. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc.

☎️ 664751829

Koszt: 99zł od osoby. W cenie: degustacja alkoholu, przekąski, tworzenie oraz degustacja własnych 3 koktajli, dodatkowo zniżka 20% na zamówienia z karty. 🍸🍹🔞

Zapraszamy!