Wigilia Firmowa

W nieśmiertelnym przeboju Chris Rea śpiewa, że „jedzie do domu na Święta”. Tak, w Boże Narodzenie ciągniemy do rodzinnego domu, uśmiechamy się do wspomnień z dzieciństwa, tęsknimy za beztroską, śniegiem i słodkim piernikiem. Dlaczego więc firmowa Wigilia w restauracji do dobry pomysł? Oto 5 powodów, dla których warto zaprosić współpracowników do restauracji, do wyjątkowej Warzelni Smaków w Wieliczce.

1.Klimat. Boże Narodzenie to po pierwsze atmosfera, ów szczególny czar grudniowych wieczorów tonących w blasku choinki i aromacie tradycyjnych wigilijnych potraw. Firmowa Wigilia koniecznie musi taka właśnie być – roziskrzona, ciepła, oprawiona w świąteczne dekoracje oraz smaki zapamiętane z rodzinnego domu, z rozbrzmiewającymi w tle kolędami. Nikt tak nie zadba o świąteczną magię, jak profesjonaliści z Warzelni Smaków. Restauracja mieści się w XVIII-wiecznym domu. To tu naczelnik wielickiej saliny Erazm Barącz wręczył ongiś Józefowi Piłsudskiemu marszałkowską buławę…

2. Organizacja. Firmowa Wigilia w restauracji to gwarancja, że spotkanie będzie po prostu idealne. O nic nie trzeba martwić się, za niczym biegać w przedświątecznym stresie. Wystarczy zaprosić pracowników i zasiąść do bajkowego stołu pełnego wigilijnych przysmaków. W Warzelni Smaków można liczyć na znakomitą obsługę, utalentowanego szefa kuchni oraz pełne barw klimatyczne wnętrze. Zostaje już tylko dać się porwać magii Świąt!

3. Smak. Raz po raz do niego wracamy, albowiem sercem polskiej Wigilii jest właśnie stół. W Warzelni Smaków skosztujemy najlepszych świątecznych potraw oraz tradycyjnych bożonarodzeniowych słodkości. Królami Wigilii są oczywiście ryby – śledzie i karpie. Na świątecznym stole nie może zabraknąć czerwonego barszczu, klusek z makiem, sałatki jarzynowej oraz kompotu z suszonych owoców. W Święta nie obowiązuje żadna dieta, toteż nikt nie oprze się makowcowi oraz strudlowi z jabłkami.

4. Odpoczynek. Nie samą pracą żyje człowiek, szczególnie w Boże Narodzenie. Firmowa Wigilia w restauracji to z jednej strony miły upominek dla zespołu, z drugiej zaś doskonały sposób na integrację, zacieśnienie więzi, zbudowanie życzliwej koleżeńskiej atmosfery. Rozmowy przy wigilijnym stole zawsze są radosne i ciepłe, pełne nadziei na dobry nowy rok. W świecie pełnym pośpiechu oraz służbowego dystansu uroczyste wigilijne spotkanie to niezastąpiony odpoczynek od codzienności. Pracownicy z pewnością docenią chwile spędzone w mniej formalnej atmosferze.

5. Wizerunek. Firmowa Wigilia zorganizowana w restauracji jak najlepiej świadczy o pracodawcy. Szef, który pamięta, czym jest Boże Narodzenie, to prawdziwy skarb! Pracownicy ucieszą się z zaproszenia do wigilijnego stołu, bo taki stół jednoczy, pozwala lepiej się poznać, wzmacnia lojalność i dodaje sił na kolejny rok wytężonej pracy. Firmowa Wigilia w restauracji to znakomity sposób na celebrowanie Bożego Narodzenia.

Zorganizuj wyjątkowe spotkanie wigilijne właśnie w Warzelni Smaków !

Zyskaj w oczach pracowników zapewniając im wspaniała zabawę w świątecznej atmosferze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

→ Wigilie firmowe 2023_Zasiadane_Warzelnia Smaków

→ Wigilie firmowe 2023_Bufet_Warzelnia Smaków