Uwagi na różnych tematach Numer 1

 

Obecnie BioWare należące do EA pracuje nad Dragon Age: The Dread Wolf wznosi się. Jednak po złych hymn trudno powiedzieć, czy to polecenie może tworzyć taki rozległy i epicki pojedynczy gracz RPG jako inkwizycji lub pierwszej wiek smoka. Wielu utalentowanych programistów opuściło studio (w tym głównych projektantów marki Dragon Age), więc musisz sceptycznie odnosić się do przyszłości serii Dragon.
Kain Heritage: Soul Thief
Jest to jedna z najlepszych gier na pierwszą PlayStation i dla wielu najlepszych gier wszech czasów. Zdecydowano, że działka, niezwykły styl artystyczny i jak gra jest prezentowana w warunkach technicznych. Pierwszą rzeczą, która spływa w oczy, jest szczegółowa tekstura, zarówno z punktu widzenia znaków, jak iw zakresie środowiska. Produkcja weszła do historii nie tylko ze względu na swój styl artystyczny, ale także ze względu na skutki, które towarzyszyła konwersja świata - gracze zostali zmuszeni do odwiedzenia tych samych pomieszczeń w dwóch różnych wersjach. Gracze byli również zachwyceni animacją głównego bohatera, ponieważ w tym zakresie gra również pokazała nową jakość.
Final Fantasy IX.
Dziewiąta edycja Final Fantasy to nie tylko szczyt serii, ale także Gry ogólnie. Ta gra wygląda świetnie zarówno z technicznego, jak i artystycznego punktu widzenia. Wyjątkowość preparatu zależy od wspaniałej atmosfery, która pozwoliła artystom pracującym w grze, dają wolę fantazji i stworzyć piękne miejsca. Połączenie bajecznego stylu i steampunk dał doskonały efekt, który możemy również podziwiać dziś w zaktualizowanej wersji PlayStation 4.


Jednak EA może również uderzyć w innowacje i wsparcie świetnych pomysłów.
Najlepszym dowodem, że EA może uczestniczyć w niezwykle interesujących projektach, a nie po prostu odłączyć kupony z marki FIFA, NHL lub Madden NFL, jest następną ocenę. Jeśli uważasz, że przegapiłem wyjątkowo dobry tytuł, wydane sztuki elektroniczne na tej liście, zalecam pozostawienie rady w sekcji Komentarze. Nie rozszerza; Idziemy z listą najlepszych prac eaver!

Jednak korona, moim zdaniem należy do wcześniejszego wydania serii, czyli do "złej firmy" 2. Było to w produkcji 2010 r., Byliśmy do radzenia sobie z najważniejszą kampanią w historii pola bitwy , z dobrze napisami bohaterami i dobrym tempem działania. Multiplayer jest również świetny. Warto również ewoluować z niedoszacowanej ekspansji Wietnamu, który okazał się doskonale przemyślany i przemyślany. polskie kasyno online

 

9c71fba88da46567138a9cb41841f746