Wszystko, co chcesz wiedzieć o pozycjach seksualnych i wytrysku

 

Na zewnątrz jest zimno... A czego najbardziej pragniesz? Właśnie tak, żeby się ogrzać! Wszyscy wiemy, że jeśli na zewnątrz może być zimno, to między arkuszami może być gorąco. Mowa oczywiście o uprawianiu miłości, lovemakingu lub jak to się popularnie nazywa: grze seksualnej! Pieprzenie napalonej prostytutki z sąsiedztwa.

3 najgorętsze pozycje seksualne, które będziesz chciała wypróbować już dziś!

Oczywiście wiemy, że chcesz jak najszybciej dowiedzieć się, które pozycje są najlepsze do wypróbowania już dziś. Więc oto one:

1. twarzą w twarz

Jak można to zrobić? Proste. Prawdopodobnie siedziałeś już komuś na kolanach, tylko teraz robisz to bez ubrania. Odwracasz się tak, by mógł całować twoją szyję swoimi ustami. Siada na brzegu łóżka lub na krześle, a Ty zakładasz nogi wokół niego.

2. pomocnik kowbojki

Jak można to zrobić? Wszyscy znamy kowbojkę. Pozycja, w której kobieta siedzi na górze, a mężczyzna leży na plecach, tylko teraz wkłada ręce pod twoje pośladki, tak że zawsze wypycha cię do góry. W ten sposób pomaga kowbojce. Hi Ho!

3. mistrz zen

Jak można to zrobić? Połóż się na plecach i lekko unieś pośladki. Twój partner siada na kolanach między twoimi nogami. Aby było jeszcze przyjemniej, weź jego rękę i umieść ją na swojej łechtaczce. To cię trochę bardziej pobudzi. O tak: to też ćwiczy twój tyłek.
Seks sprawia, że jesteś szczęśliwy!

Podczas seksu uwalniane są hormony, które powodują intensywne uczucie szczęścia. Z tego powodu seks zmniejsza stres. Seks daje poczucie ciepła i miłości oraz zwiększa pewność siebie. Jesteście zajęci w pracy lub skończyliście pracę w domu? Chodzenie do łóżka wcześniej, aby cieszyć się wzajemnym towarzystwem nie jest złym pomysłem.

Chodźmy!

Tak, mówimy o przyjściu, oczywiście. Orgazm ma wiele korzyści dla kobiet. Orgazm może zwiększyć płodność, ale trzeba mieć dobry czas ze swoim partnerem. Ponieważ on doszedł, a ty kurczysz wszystkie mięśnie pochwy, wciągasz jego spermę głębiej do szyjki macicy. W ten sposób sperma trafia we właściwe miejsce w Twoim organizmie.

Dodatkowo, gdy masz orgazm, uwalnia się substancja oksytocyna. Substancja ta, zwana również "hormonem szczęścia", sprawia, że czujesz się zrelaksowany i wyprowadzasz napięcie z organizmu, dzięki czemu mniej cierpisz na depresję.
Seks jest dobry na sen

Czy masz trudności z zasypianiem lub źle sypiasz? Posiadanie orgazmu przed pójściem do łóżka nie jest niczym złym. Inną substancją, która jest uwalniana po orgazmie jest substancja endorfina. Substancja ta nie tylko poprawia stan skóry, ale także zapewnia lepszy sen.

Załóż (lub zdejmij) swój najlepszy garnitur i zaskocz siebie i swojego partnera wieczorem uwolnienia.

Nie ma za co ;-)

 

218cc5e3189f648049aaebdcaa5a7526