Terapia bajki

 

Człowiek jest duchową istotą. Harmonijna osobowość jest zawarta w intelektualnych, emocjonalnych, fizycznych sferach ciała. Harmonijnie być z innymi ludźmi w społeczeństwie, musi mieć potencjał duchowy i moralny. Dzięki temu osoba może ocenić doskonałość i piękno otaczającego świata. Tak więc w programach edukacyjnych zadania tworzenia wartości moralnych i duchowych w dzieci są przedstawieni. Jest to priorytetowe zadania systemu edukacyjnego kraju.
Aby podnieść harmonijną osobowość, musisz obudzić twórcę w człowieku. Osoba powinna poznać siebie, a także własną okazję. Ponadto musi być pożądany, aby wdrożyć wszystko, aby skorzystać dla innych. W końcu jest to najtrudniejsza sztuka - wiedza i tworzenie siebie. Tak więc, aby wychowywać harmonijną osobowość od dzieciństwa. Tutaj będziesz potrzebować metod, które wpływają na możliwości, które są w człowieku. Wynika z pragnienia, który jest położony w duszy dziecka i może być warunkiem wstępnym dla osobowości duchowej i moralnej.
Jest program psychologii "będziemy mieli razem".
Zasady treści:
. Praktyczna wykonalność;
Ważność naukową;
Adekwatność związana z wiekiem;
Systemowość i dynamiczny rozwój;
Wystarczalność i konieczność informacji;
Zaangażowanie rodziców w program.
Głównym zadaniem programu jest zachowanie wspaniałego postrzegania pokoju, dobrego i magicznego. Naucz dziecko żyć w radości, spokoju, pewności siebie. Zgodnie z doświadczeniem najbardziej udane klasy są przeprowadzane w formie bajki, w których zbudowane są ćwiczenia psychofizyczne i elementy. Dzieci występują w obrazach bajecznych bohaterów i chętnie spełniają zadania nauczyciela. Fairy Tale jest bardzo silna, nasycona lekcja emocjonalnie, moralna. Z pomocą fantastycznej historii można szybko dotrzeć do wewnętrznego świata dzieci, a także pomóc w zrozumieniu otaczającego świata. Terapia Balaxy jest powiązana z terapią artystyczną, a także terapii gier. Oto najlepsze elementy rozwoju pedagogiki i psychologii.
W klasie dzieci piszą, że chcą być piękni wewnątrz i zewnętrznie, silny, dobry, niezwykły, chcą zrozumieć zła i dobrzy ludzie, mają samokontrolę, bądź czuły. A nauczyciele są po prostu szczęśliwi, widząc dzieci, które kwitną duszę. slottica casino

 

ee9c0aacc4ace445f56ba5da440f6912