Dostinex zastosowanie w kulturystyce

 

Dostinex jest zwykle podejmowane w połączeniu z Trenbolon i Nandrolon. Dawkowanie zależy od poziomu własnego hormonu.

Jeśli jest w normie, to dawka wynosi 0,25 mg co cztery dni, a jeśli jest podwyższona, to co dwa dni aż do normalizacji, a następnie przejść do schematu klasycznego (standardowego).

Przyjmowanie kabergoliny ze sterydami pomaga wyeliminować obrzęk mięśni i twarzy. Kulturyści najczęściej przyjmują tę substancję w postaci Dostinexu. Dostinex cena w naszym internetowym sklepie sportowym jest najlepsza w Polsce.

Taki schemat zakłada przyjmowanie substancji co 10 dni w dawce 0,5 mg. Cabergolina jest również stosowana przez naturalnych kulturystów, którzy chcą zwiększyć własną wydajność bez AAC.

Dawki w takim przypadku przyjmowane są na znacznie niższym poziomie.

Nie jest wskazane przesadzanie w drugą stronę. Zbyt niska prolaktyna ma odwrotny skutek, obarczony spadkiem funkcji obronnych organizmu, brakiem apetytu i depresją. W przypadku wystąpienia tego efektu należy przerwać przyjmowanie kabergoliny, aż przestanie działać, wznowić kurs z mniejszą dawką i częstością podawania.

Dostinex jest również stosowany w terapii po zakończeniu leczenia, gdy poziom prolaktyny jest podwyższony. Przyjmuje się go w dawce 0,25 mg nie częściej niż raz w tygodniu.

Dostinex opinie

Sportowcy przyjmujący substancję czynną w postaci Dostinexu zauważają jej pozytywny wpływ zarówno na życie seksualne, jak i charakter.

Mężczyźni zyskują pewność siebie, nie ma wahań nastrojów, a ich libido wzrasta. Niektórzy kulturyści zauważają efekt spalania tłuszczu i pewne zyski w masie mięśniowej.

Bez problemu można brać oxandrolon razem z dostinexem. Jeśli nie wiesz oxandrolon gdzie kupić - skontaktuj się z naszym internetowym sklepem sportowym.

Ponadto wszyscy użytkownicy zgłaszają, że poprawia się ich nastrój.

Należy pamiętać o wyczuciu proporcji i dozowaniu. Efekty uboczne na pewno wystąpią, jeśli zaniedbasz zalecenia. Brak przestrzegania zalecanego dawkowania jest głównym powodem, dla którego niektórzy sportowcy, którzy przesadzają z dawkowaniem, pozostawiają negatywne opinie.

 

44ce5c2bd506eec14da875d898ff6c6e